Květiny Monika - Květiny Monika jsou tu pro vás.

O nás - květiny Monika

Firma Květiny Monika funguje již přes osmnáct let a vždy Vás tu přivítají a rádi obslouží 3 příjemné floristky. Pravidelně se účastníme holandských a českých květinových přehlídek na různá témata. Absolvovaly jsme pracovní semináře nejen se svatební květinovou tématikou.

Jsme profesionálky a vážeme květiny pro radost. Náš tým je připraven vás vyslechnout a navrhnout řešení květinového aranžmá na jakoukoliv příležitost. Pokud pořádáte svatbu, křtiny, oslavy všeho druhu či potřebujete vyzdobit hotel či kostel, s důvěrou se na nás můžete obrátit. Máme dlouholeté zkušenosti s květinovou výzdobou, dokážeme vytvářet květinové dekorace i z vašich firemních barev.

Pánové u nás jistě najdou květiny a drobné dárky k různým příležitostem. Rádi poradíme jaké květiny jsou vhodné. A jistě s nimi udělají radost.

Také ženy pokud marně hledají originální dárek pro své partnery si u nás jistě vyberou z kytic pro pány, jako jsou klobásové či cigaretové květiny a vždy budou mít s dárkem úspěch.

V našem květinářství najdete kromě čerstvých řezaných květin také květiny v květináčích. Pokojové květiny, kaktusy, sukulenty atd. Pokud si rádi zdobíte svůj balkon, poradíme které květiny jsou nejlepší, aby byla vaše terasa široko daleko nejrozkvetlejší.

Ale máme toho pro vás samozřejmě mnohem více a to například dárkové předměty jako jsou - bytové dekorace, hodiny, andělé, různé postavičky, svíčky, mýdla, vonné jíly, lucerny, vázy, plastové a keramické obaly, umělé květiny, vázy a jiné drobné dárky. Již od roku 2006 pořádáme pro naše zákazníky aranžovací kurzy květin, vždy na předem dané téma. Tyto kurzy se staly oblíbenými a věříme, že to tak bude i nadále (více o kurzech květin si můžete přečíst na stránce Kurzy aranžování).
Náš květinový tým

  • Monika Křišťanová (majitelka)
  • Alena Dolejšová
  • Tereza Stegbauerová

Tisk stránky | Kontakt